Czy robisz zdjęcia w studio?
Pierwsze pytania, a ja już mówię nie (na codzień taka nie jestem). Nie, nie posiadam studia. Zdjęcia robię głównie w plenerze lub u Ciebie w domu - na tym polega właśnie fotografia lifestylowa, którą kocham i wykonuję. Zastanawiasz się pewnie dlaczego tak jest. Otóż tworzę zdjęcia w miejscach, w których Ty i Twoja rodzina czujecie się bezpiecznie i możecie pozwolić sobie na bycie sobą - naturalni, pełni emocji, miłości i zabawy. Zdarza się oczywiście, że zaproszę Was do siebie, ale to naprawdę wyjątkowe sytuacje, w których wykorzystuję tło.
Jak ubrać się na sesję? 
Ubiór na sesji jest ważny, bo nie powinien odwracać uwagi od tego, co najważniejsze, czyli WAS. Zadbajcie o wygodne ubrania i dobierzcie takie kolory, w których będziecie czuli się dobrze i na luzie. Eleganckie sukienki i garnitury chowamy do szafy. Skupiamy się na prostocie i spójności kolorystycznej. Sesja to nie wybieg dla modelek, więc nie stresujcie się. Jednak warto się troszkę przygotować, aby efekt końcowy był taki, jak oczekujecie
Czy muszę malować się na sesję?
Zrób mocniejszy makijaż niż zwykle, bo aparat lubi go "zjadać". Ale jeżeli nie malujesz się na codzień, to nie nakładaj go, bo będziesz czuła się niekomfortowo i będzie to na zdjęciach widać. Gdybyś jednak chciała czuć się w tym dniu wyjątkowo, to Sandra wykona dla Ciebie piękny makijaż który podkreśli Twoją urodę.
Jak przygotować mieszkanie do sesji?
Odsłońcie maksymalnie wszystkie okna - one są oczami domu i dają piękne klimatyczne światło, które dodaje magii zdjęciom. Usuńcie również wszystkie niepotrzebne rozpraszacze - piloty, zabawki, kocyki. Jeżeli jednak Wam się nie uda - nie przejmujcie się. Będziemy przesuwać i usuwać je na bieżąco.
Mieszkam poza Elblągiem, co teraz?
Nie jest to dla mnie problemem. Dojadę do Ciebie. W cenę sesji wliczam dojazd do 20km. Powyżej - dogadamy się.
Co zrobić, jeżeli rozchoruje mi się dziecko?
Po prostu napisz do mnie lub zadzwoń max. dzień wcześniej - przełożymy sesję na inny termin. Też jestem mamą, więc Cię rozumiem. Działa to tak samo w drugą stronę, jeżeli któreś z moich dzieci się rozchoruje, a mąż nie będzie mógł się nim zająć, zadzwonię do Ciebie i ustalimy inny termin sesji.
Pada deszcz, a miałyśmy umówioną sesję plenerową...
Nie oszukujmy się - nikt nie lubi stać w deszczu (chyba że w delikatnej mżawce) i sprzęt deszczu też nie lubi, dlatego oczywistym dla mnie jest przełożenie sesji na inny termin.
Gdzie znajdę ofertę?
Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy i napisz, że chciałabyś dostać ofertę, a przygotuję ją specjalnie dla Ciebie.
Ile to kosztuje?
To zależy. Ale podstawowa opcja to 200 zł, w ramach której dostajesz 5 niepowtarzalnych, obrobionych w nietuzinkowy sposób ujęć w wersji cyfrowej i drukowanej. Odbitki zamawiam w profesjonalnym labie w wysokiej jakości wydruku na pięknym, matowym papierze Fuji Silk, co tylko podkreśli wyjątkowość Twoich zdjęć.
Czy przekażę Ci surowe zdjęcia?
Nie obraź się, ale nie. Surowe zdjęcia to te prosto z aparatu. Nie przekazuję ani nie sprzedaję ich, podobnie jak cukiernik nie sprzedaje surowego ciasta ;) Oczywiście pokażę Ci je w momencie, kiedy sama je będę oglądać i gdy będę Ci chciała pokazać efekt naszej wspólnej przygody
Back to Top